Prejsť na navigáciu oltre CZ /Kontakt /Informace o produktech /Technologie

Technologie

OLTRE nábytek je jedinečná kombinace tradičních hodnot a moderního designu. Mezi nejdůležitější charakteristiky našeho nábytku patří :

Vysoká kvalita a ruční zpracování.

Všechen náš nábytek je ručně zpracovaný za použití kvalitních materiálů ze syntetických vláken, polyuretanu, hliníku, polyesteru a teflonu. Každý kus nábytku je vyrobený s důrazem na detail, při zachování vysokého pohodlí.

Při použití speciálních materiálů, je nábytek OLTRE velmi robustní, proto je možné ho používat venku anebo ve vlhkých prostorách.

Umělý ratan – pletené polyuretanové vlákno, ze kterého je vyrobený náš nábytek- je to materiál, který je odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám., jako je UV záření, vlhkost a extrémní teploty, které mohou nastat v zimě nebo v létě.

Svařovaná hliníková konstrukce, která je povrchově upravena práškovými barvam, je lehká a má vysokou odolnost proti korozi.

Tvrzené sklo o síle 7mm zvyšuje bezpečnost všech uživatelů, a to hlavně těch mladších, kteří chtějí testovat náš nábytek.

Veškeré čalounění a polštáře jsou z 300 gramové polyesterové tkaniny, impregnované teflonem, která neabsorbuje nečistotu a vodu. Použití pěny s hustotou T30 dělá nábytek taktéž velmi odolným proti zatížení a deformacím při používání.

Umělý ratan je šetrný k životnímu prostředí – všechny části nábytku jsou plně recyklovatelné.

Vysoce kvalitní, ručně řemeslně zpracované – italský design, moderní technologie a péče o životní prostředí – to všechno nabízí OLTRE nábytek.