Prejsť na navigáciu oltre CZ /Kontakt /Možnosti spolupráce /Investiční nabídka

Investiční nabídka

Nábytok OLTRE je ideální partner pro hotely, restaurace, wellness, spa...

Vzhledem k mimořádné pevností a odolností vůči vlhkosti a různým povětrnostním podmínkám vám nábytek OLTRE bude sloužit mnoho let. Nadčasový italský design a komfort vám zaručí, že budete na nábytku OLTRE rádi odpočívat.

Děláme všechno pro to, aby nábytek OLTRE byl vždy v souladu s vašim očekáváním. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně tak, aby byl výsledek co nejlepší a aby co nejvíce vyhovoval vašim potřebám.

V naší nabídce jsou různé modely nábytku, které je možno kombinovat do zajímavých a originálních tvarů. Pokud nenajdete v naší nabídce model nábytku, který vám vyhovuje, bude nám potěšením navrhnout a vyrobit předmětný nábytek podle vašeho přání . Můžeme změnit barvu, velikost a nebo tvar našich výrobků z katalogu.

Pro naše klienty jsme k dispozici ve všech fázích projektu – od návrhu až k dodávce. Každá realizace je stejně důležitá i pro nás, proto vynaložíme veškeré úsilí , které je potřebné k tomu abyste byli maximálně spokojeni. Pokud byste měli jakékoliv otázky nebo připomínky, naši kvalifikovaní pracovníci vám rádi poradí.

Máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti malých a velkých investic. Mezi naše nejdůležitější projekty patří:

Wellness hotel TURIEC Martin
Wellness hotel Bystrička
Grandhotel Jasná, Chopok
Grandhotel Praha, Tatranská Lomnica
Grandhotel, Starý Smokovec,
Chateau Appony – Oponice,
Apartmánový dom, Demänová
Hotel Eroplán, Rožnov pod Radhoštěm
Termálne kúpalisko, Podhájska
Hotel HILLS, Stará Lesná
Hotel Galetea, Kosmonosy
Aquacentrum, Pardubice